Skip to main content
Koningsdag

Meedoen aan de Koningsdag lekker thuis quiz

By april 25, 2020februari 28th, 2022No Comments

Vandaag gerepeteerd voor maandag. Al zeggen we het zelf, dat ging al best goed. Morgen gaan we weer verder met fijn-tunen voor de Koningsdag Lekker Thuis quiz van aanstaande maandag om 15:00.

Hoe doe je mee?
Via onze site of de facebookpagina kan je klikken op een directe link naar youtube. Deze zal ongeveer 14:30 beschikbaar worden gemaakt. Daar kan je de livestream voor de quiz volgen. Voor het geven van antwoorden op alle vragen maken we gebruik van Kahoot.it. Via een code, die we ook vanaf 14:30 zullen communiceren, meld je jezelf met voor- en achternaam aan. Aanmelden kan met je smartphone, tablet, laptop of pc.
We hopen velen van jullie te ontmoeten via de livestream!